«

Verze pro tisk

Mezibořská sjezdovka – výsledky

 

Výsledky
15.ročník běhu do vrchu „Mezibořská sjezdovka“ 15.10.2019 Meziboří
Pořadatel: AO TJ Baník Meziboří ve spolupráci s ZŠ a MŠ Meziboří
a Městem Meziboří
umístění příjmení a jméno datum nar. příslušnost     výkon
530m, muži a junioři r. 2001 a starší
 1. Otenschláger Oto 1995 Atl.Litvínov                    3:59,9 03:59,90
 2. Husák Jindřich 1970 Město Meziboří 06:10,60
 3. Viktora Miroslav 1990 ZŠ Meziboří 06:23,30
 4. Štandera Pavel 1966 SK Černice 06:32,20
 5. Bouzek Jan 1984 ZŠ Meziboří 07:12,10
 6. Hyneš Jiří 1969 SK Černice 07:24,00
530m,ženy a juniorky r. 2001 a starší
 1. Šulcová Zuzana 1982 Spartak Praha 4 05:28,10
 2. Vyskočilová Anna 2001 Atl. Litvínov 05:56,30
 3. Spinella Elena 2001 Sch. Humanitas 09:38,80
530m, dorostenci r. 2002 – 2003
 1. Fryček Petr 2003 Atl. Litvínov 06:13,80
 2. Šulda Ondřej 2002 Sch. Humanitas 06:29,50
 3. Krasko Lukáš 2003 Sch. Humanitas 07:08,80
 4. Lobodass Ladislav 2003 Sch. Humanitas 07:30,70
530m, dorostenky r. 2002 – 2003
 1. Balášová Kateřina 2002 Atl. Litvínov 06:07,60
 2. Jabůrková Lucie 2003 Sch. Humanitas 07:02,80
300m, starší žáci r. 2004 – 2005
 1. Nemetz Petr 2004 AK Most 01:42,50
 2. Herink Tomáš 2005 AK Louny 01:49,90
 3. Marek Tadeáš 2004 ZŠ Meziboří 01:53,50
 4. Nořinský Michal 2005 Atl. Litvínov 01:55,90
 5. Valoušek Ondřej 2006 AK Louny 02:01,40
 6. Tichý Jaromír 2005 AK Most 02:21,40
 7. Gúnther Tomáš 2004 Sch. Humanitas 02:29,50
 8. Gergel Jan 2005 Atl. Litvínov 02:31,00
 9. Pršo Matěj 2004 Sch. Humanitas 02:35,90
300m, starší žákyně r. 2004 – 2005
 1. Babjáková Nela 2005 AK Most 02:15,10
 2. Benešová Anna 2004 Sch. Humanitas 02:55,10
 3. Libová Kristýna 2004 AK Most 03:08,60
200m, mladší žáci r. 2006 – 2007
 1. Růžička Jan 2006 Atl. Litvínov 00:50,30
 2. Štandera Adam 2007 ZŠ Meziboří 00:52,80
 3. Slabý Lukáš 2007 Atl. Litvínov 00:53,50
 4. Pichert Lukáš 2006 Atl. Litvínov 00:54,70
 5. Vaněk Adam 2006 Atl. Litvínov 00:54,80
 6. Sikmund Jan 2007 Atl. Litvínov 00:57,10
 7. Sikmund Matěj 2007 Atl. Litvínov 00:57,30
 8. Jedinák Jiří 2007 Atl. Litvínov 00:59,40
200m, mladší žákyně r. 2006 – 2007
 1. Mikulková Natalie 2007 AK Most 00:55,60
 2. Balášová Barbora 2006 Atl. Litvínov 01:04,20
 3. Davídková Barbora 2007 AK Most 01:06,20
 4. Rýpalová Ema 2007 AK Most 01:13,70
 5. Křivánková Adéla 2007 ZŠ Meziboří 01:21,40
 6. Hurtová Lucie 2007 Atl. Litvínov 01:27,90
 7. Škrábalová Natálie 2006 ZŠ Meziboří 01:48,00
100m,předžáci r. 2008 – 2009
 1. Parkman Jakub 2009 AK Louny 00:24,10
 2. Frank Matěj 2008 ZŠ Meziboří 00:25,20
 3. Sklenář David 2009 ZŠ Meziboří 00:25,60
 4. Blecha Martin 2009 ZŠ Meziboří 00:26,90
 5. Holý David 2009 AK Most 00:28,40
 6. Peška Václav 2008 ZŠ Meziboří 00:29,00
 7. Kamenský Adam Jan 2009 AK Most 00:29,30
 8. Procházka Matěj 2009 ZŠ Meziboří 00:29,60
 9. Kučera Jakub 2009 ZŠ Meziboří 00:31,70
10. Zeman Ondřej 2009 ZŠ Meziboří 00:33,20
11. Ondráček Marek 2009 AK Most 00:35,00
12. Škrábal Jakub 2009 ZŠ Meziboří 00:46,00
100m, předžákyně r. 2008 – 2009
 1. Tiebaut Emma 2008 AK Most 00:21,60
 2. Prusíková Klára 2008 Elna Počerady 00:22,80
 3. Klailová Nikola 2009 AK Most 00:24,30
 4. Kubášová Lucie 2009 Atl. Litvínov 00:25,20
 5. Nováková Michaela 2008 AK Most 00:26,20
 6. Mušková Eliška 2008 Atl. Litvínov 00:26,60
 7. Racíková Michaela 2008 Atl. Litvínov 00:27,20
 8. Ryková Kateřina 2008 AK Most 00:28,30
 9. Komínková Jana 2008 Atl. Litvínov 00:30,70
10. Tichá Klára 2008 AK Most 00:30,80
11. Helmerová Natália 2009 Atl. Litvínov 00:32,40
12. Krátká Kateřina 2009 ZŠ Meziboří 00:35,40
70m, elévové „B“  r. 2010 -2012
 1. Průša Karel 2010 AK Most 00:21,40
 2. Falář Jakub 2010 Atl. Litvínov 00:23,50
 3. Štolba Matěj 2010 ZŠ Meziboří 00:23,60
 4. Jonáš Adam 2011 ZŠ Meziboří 00:23,70
 5. Přibyl Jan 2010 Atl. Litvínov 00:24,80
 6. Kolčava Alexandr 2010 Atl. Litvínov 00:24,90
 7. Větrovec Pavel 2011 ZŠ Meziboří 00:25,30
 8. Kučerka Radek 2011 Atl. Litvínov 00:25,40
 9. Bouzek Jan 2010 ZŠ Meziboří 00:25,70
10. Miler David 2011 AK Most 00:26,10
11. Šnajdr Petr 2010 ZŠ Meziboří 00:26,20
12. Sochor Jan 2012 Atl. Litvínov 00:26,30
13. Funiok Adam 2010 Atl. Litvínov 00:27,00
14. Jakš Filip 2012 ZŠ Meziboří 00:27,10
15. Sýkora Adam 2012 Atl. Litvínov 00:27,20
16. Popelka David 2012 Atl. Litvínov 00:27,30
17. Civín Vojtěch 2012 ZŠ Meziboří 00:27,50
18. Frýbert Matyáš 2011 ZŠ Meziboří 00:28,10
19. Štolba Šimon 2012 ZŠ Meziboří 00:28,20
20. Fikar Martin 2012 ZŠ Meziboří 00:28,40
21. Lamač František 2011 ZŠ Meziboří 00:28,60
22. Urban Arnošt 2012 Atl. Litvínov 00:29,10
23. Raitr Tomáš 2012 Atl. Litvínov 00:29,30
24. Vimr Jan 2012 ZŠ Meziboří 00:30,50
70m, elévky „B“ r. 2010 – 2012
 1. Jedináková Diana 2010 Atl. Litvínov 00:16,00
 2. Kejřová Markéta 2012 ZŠ Meziboří 00:16,30
 3. Balászová Julie 2011 Atl. Litvínov 00:16,50
 4. Tiebaut Klára 2011 AK Most 00:17,30
 5. Tichá Markéta 2010 AK Most 00:17,60
 6. Kordíková Mariana 2011 ZŠ Meziboří 00:19,80
 7. Hrazdírová Tereza 2011 Atl. Litvínov 00:20,20
 8. Ondráčková Klára 2012 AK Most 00:20,70
 9. Truchlivá Eliška 2012 ZŠ Meziboří 00:21,40
10. Kejřová Lucie 2012 AK Most 00:21,80
11. Hájková Natálie 2011 ZŠ Meziboří 00:22,90
12. Vimrová Karolína 2011 ZŠ Meziboří 00:22,30
13. Kovačová Magdalena 2012 ZŠ Meziboří 00:22,70
14. Schmidtová Nela 2011 ZŠ Meziboří 00:22,90
15. Kuchařová Tereza 2012 ZŠ Meziboří 00:23,30
16. Seilerová Gabriela 2010 Atl. Litvínov 00:23,70
17. Lancová Růženka 2011 Atl. Litvínov 00:24,10
18. Husáková Barbora 2012 Atl. Litvínov 00:24,50
19. Sieberová Markéta 2011 ZŠ Meziboří 00:26,80
50m, elévové „A“  r. 2013 a mladší
 1. Brokeš Filip 2013 Atl. Litvínov 00:09,90
 2. Bechyňský Albert 2013 Atl. Litvínov 00:10,50
 3. Vatrt Dominik 2013 Atl. Litvínov 00:10,70
 4. Krátký Jan 2013 ZŠ Meziboří 00:10,90
 5. Pecka Samuel 2014 MŠ Meziboří 00:11,20
 6. Tuček Ondřej 2013 Atl. Litvínov 00:11,80
 7. Hájek Jiří 2014 MŠ Meziboří 00:12,40
 8. Rath Lukáš 2013 ZŠ Meziboří 00:13,80
 9. Chrastný Tomáš 2014 Atl. Litvínov 00:14,50
10. Popelka Lukáš 2014 Atl. Litvínov 00:15,20
MS Ježek Martin 2012 ZŠ Meziboří 00:12,80
50m, elévky „A“  r. 2013 a mladší
 1. Větrovcová Jana 2013 ZŠ Meziboří 00:11,00
 2. Kučerková Adélka 2014 Atl. Litvínov 00:11,20
 3. Kovačová Ludmila 2013 ZŠ Meziboří 00:12,20
 4. Gulová Daniela Mariana 2013 ZŠ Meziboří 00:13,60
 5. Valášková Anna 2014 MŠ Litvínov 00:13,90
 6. Kondrová Amálka 2015 MŠ Meziboří 00:16,90
 7. Hodková Rozálie 2017 MŠ Most 00:21,20
 8. Valášková Maja 2017 MŠ Bořislav 00:22,80
15. ročník  běhu do vrchu „Mezibořská sjezdovka“ proběhl za polojasného
 počasí, teplota 15°C
Celkový počet startujících:  128

Trvalý odkaz na tuto stránku: http://www.banikmezibori.cz/?p=4999