«

»

Verze pro tisk

Turnaj nalosovaných dvojic a Turnaj žen v líném tenisu

Na Mezibořských kurtech se dne 20.9 2014  konal velmi oblíbený turnaj nalosovaných dvojic.Učast 12hráčů. šest nejlepších hráčů s oddílu si losovail slabší hráče s oddílu i  hráčů náhodně přihlášených.Hrálo se systémem na dvě skupiny.Dvě dvojice s každé skupiny postoupily do semifinále.Vítězové ze semifinalové skupiny se utkali ve finále o první místo,druzí ve skupině o třetí místo.Turnaj vyhrála dvojice Krátký P,Bohata J. když porazili L. Mušku, Půžu J .Třetí místo vybojovala dvojice Justra K,Prokop M která porazila dvojici Knot J,Hejda J. Souběžně výbor tenisu připravil turnaj v softenisu pro naše ženy.S názvem I ženy mají svůj den,účast na tomto nultém turnaji čtyři dvojice. Hrálo se systémem každý s každým na výceúčelovém hřišti.velkém boji se na prvním místě umístila dvojice M. Masopustová,A Štreblová,druhé místo R. Masopustová,L. Škrabáková,třetí místo obsadila dvojice Šádová R,Sklenaříková L.a na čtvrtém místě Procházková M,Brandtová D.Všem účastnicím a účastníkum  se turnaj líbil a už se těší na příští rok.Poděkování patří organizátorům ten. oddíluBaníku Meziboří městu Meziboří za pěkné ceny pro hráče.Děkujeme také rodině Dieneltových za velmi dobré občerstvení. Za výbor ten oddílu text článku sestavili  Muška L,Půža J.